Skip to Content

Home » Blogs » replicahodinkycz » Pět Cenově dostupné luxusní hodinky od SIHH 2014

Subscribe to this blog

Tue, Aug 25 2015 - 06:07 PM

Pět Cenově dostupné luxusní hodinky od SIHH 2014

U velkých hodinek ukazuje, že značky mají tendenci k propagaci svých halogenových výrobky - ty se všemi zvonky a píšťalky a nejvyšší ceny. Tyto výrobky také inklinují chytit titulky, protože, přiznejme si to, "tři-hand watch" není tak sexy jako "trojité titanu Tourbillon." Nicméně v reálném světě, většina z nás nebude kupovat trojitý Tourbillon. Naštěstí pro ty z nás, kteří nemají tolik těsto jako Pizza Hut, několik značek představila nové a pozoruhodné hodinky v $ 6,000 to- $ 12,000 rozsah (což je asi tak cenově dostupné, jak se dostane na SIHH), z nichž mnohé jsou právě dělat to na pultech maloobchodníků teď, nebo velmi brzy. V této zprávě, jsem se představit pět nabídky cenově výhodný, které zachytil můj pohled, uvedené níže z alespoň nejdražší. replica hodinky cz
IWC Aquatimer AutomaticPravidelné stoupenci SIHH si pravděpodobně všimli IWC praxi se zaměřením na jednotlivé kolekce každý rok. V letošním roce Aquatimer byl na pálce, a IWC válí několik nových modelů. Vstupní bod je Aquatimer Automatic, a je k dispozici s černým nebo stříbrným číselníku, a na popruh nebo náramek. V 42 mm v průměru a 14 mm silný je Aquatimer Automatic je nejmenším modelem v nové kolekci, a ačkoli je to entry-level hodinky, je to stále nabízí 300 metrů / 1000 stop odolnost proti vodě. Je také vybaven nejnápadnější technická změna IWC udělené na nové řady Aquatimer: inovativní vnější / vnitřní rotační bezel.Bezel systém kombinuje výhody vnitřního rotačního rámu, který je chráněn před špínou a mořské vody, se snadným použitím externího rotující rámu, který se zapíná dokonce potápěč na sobě rukavice. Vnitřní a vnější rámy jsou spojeny kluznou spojkou. Spojka se nachází uvnitř malého pouzdra namontovaného na 9 hodin straně pouzdra. Jak byste očekávali, pouze vnitřní kryt se otáčí proti směru hodinových ručiček, aby se zabránilo náhodnému potápěče prodlužuje dobu ponoru. Ponor časová osa je potažena Super-LumiNova ve dvou barvách pro přehlednost: zelená pro displeje, které se týkají doba ponoru a modré pro zobrazení hodin. Ačkoli nová kolekce Aquatimer vlastnosti více IWC in-house pohyby, že výhoda se nezdá na první příčku na žebříčku. Aquatimer Automatic je poháněn IWC kalibru 30120, který je založený na ETA 2892. Aquatimer Automatické oceli na pásku gumovým potápěčů bude stanovena na $ 5750.
Panerai Luminor Základní 8 Days Acciaio - 44 mmV loňském roce Panerai zahájila P.5000 in-house, manuální vítr pohyb ve dvou modelech Luminor Marina, a pro rok 2014 se P.5000 najde několik nových domů, včetně 44 mm Luminor Základní 8 dní Acciaio. To může být entry-level Panerai, ale podle mého názoru, je to klíšťata ten pravý boxů. Klasickým Luminor případ a korunu stráž, spolu s černou sendvičovou číselníku, vytváří čistý Panerai vzhled, který je těžko k poruše, a když to může být Panerai je Sportster, 44-mm pouzdro vyhovuje těm, s průměrně velikosti zápěstí a podhodnoceny vkusu. Když se řekne "Panerai" s průměrnou hodinek nadšenec, to je vzhled většina z nich obrazu.
Výstava zadní víčko nabízí pěkný výhled na hnutí P.5000, i když pohled se skládá především z masivní desky, která poskytuje velkou konstrukční pevnost, ale malý estetické potěšení. Hnutí běží v 21 kamenů na klasickém 21,600 VPH, nebo 3 Hz. V další znak síly, zbytek kolo je podporován robustní mostu, který je upevněn dvěma šrouby, pod nimiž jsou závitové kroužky, které zase v obou směrech. Tato konstrukce umožňuje úpravy v endshake z rovnováhy zaměstnanců čepy, a poskytuje přidanou ochranu proti úderu. Proměnná setrvačnost bilance je další hat-tip na tradiční hodinářství. Titulní Osmidenní výkonová rezerva je dosaženo spojením dvou jarní barely s ozubenými ráfky, v sérii. Panerai říká twin sestava umožňuje delší, tenčí pružiny, které mají být použity, což má za následek delší dobu a větší jednotnosti v dodávání energie do pohybu.Panerai nám říká, že USA cena za Luminor Základní 8 dní Acciaio je v současnosti stanovena na $ 7.800, ale že to se může změnit.
Calibre de Cartier DiverNové potápěčské IWC "hodinky byly velký příběh na SIHH, ale Cartier je nového potápěčů hodinky přineslo více rozruch. Koncept sledovat Cartier potápěčům je zdá se, aby si lidé mluví, a produkt je velmi pěkný stejně. Vizuálně je Calibre de Cartier Potápěč přenáší podpisových designových narážky zavedena v roce 2010 s vypuštěním původního Calibre de Cartier. Nicméně Diver není jen Calibre s novým rámečkem. Cartier re-pracoval na případu, aby se ujistil hezkou tvář má některé látky, za ním. Zapotřebí čtyři malé množství, že případ Calibre být přestavěn: 6425, stejně jako v ISO 6425, mezinárodní standard pro hodinky potápěčů. Tento soubor norem není snadno splněna, a opravdu relativně málo hodinky na trhu jsou ISO 6425-certifikované. Stručně řečeno, tyto normy zahrnují rámeček a vytočte (pohyb a uplynulý zobrazení času); čitelnost v světlými a tmavými podmínek, schopnost zjistit, zda běží hodinky (obvykle spokojí s světélkující vteřinovou ručičkou); magnetické, šok, a chemická odolnost; a popruh a springbar pevnost (popruh nebo náramek a springbars musí vydržet 45 liber stresu). Hodinky musí být také odolný proti vodě do 100 metrů [opravena - originální čtení 300 metrů]. nejlepsi repliky hodinek
Pro splnění normy, Cartier měl navrhnout nový hodinky případ od základů, a oni to udělali při zachování pečlivý pozor na návrhových norem značka je, což znamenalo vedení případ tenké. Nový případ je tloušťku jen 11 mm, i přes použití tlustší safírové sklo. Šroubovací korunka pomáhá zajistit 300 metrů odolnost proti vodě. Bezel potápěčů "se otáčí v 120 krocích ovládaných tří kliknutí, což umožňuje nastavení poloviční minutu. Číselník je dobře dodáván s Super-LumiNova pro vynikající viditelnost pod vodou. Pod číselníku klíšťat Cartier in-house ráže 1.904 MC. Hnutí má keramická kuličková ložiska v obousměrný systém automatického navíjení a dvoulůžkových hnací silou sudech aby byla zaručena konzistentní točivého momentu při plném výkonovou rezervou.Calibre de Cartier Diver z nerezové oceli na gumovým páskem se bude prodávat za $ 8,2 tisíce. Ocelový náramek zvyšuje ante na $ 8900.
V roce 1903, Jacques-David LeCoultre vzrostl na Edmond Jaeger výzvy k vytvoření "nejtenčí hnutí". V roce 1907, jejich setkání vedla k LeCoultre Calibre 145 - A Lépine 17-Ligne kapesní hodinky movement- nejtenčí na světě v pouhých 1,38 mm. Jaeger-LeCoultre let vytváří ultra-tenké hnutí od té doby. Dnes, mistr Ultra Thin jméno má zvláštní místo v srdcích mnoha nadšenců. V SIHH, JLC spustila nový model v 38,5 mm x 7,58 mm případu, a proto, že bude k dispozici v oceli, najde svou cestu do našeho seznamu. Tyto hodinky nabízí klasické dobrý vzhled a dobře respektovanou ultra-tenké automatická výroba Caliber 896 hnutí, které stojí pouhých 3,98 mm. Skládá se ze 223 dílů a běží ve 32 šperků při 28,800 VPH po dobu 43 hodin na jednom větru.Ocelové modelu Medvědi odkazovat 127 84 20, a to bude prodávat za $ 8,5 tisíce.Jaeger-LeCoultre mistr Ultra Thin Montblanc Meisterstück Heritage Věčný kalendářV SIHH, Montblanc zahájila novou kolekci hodinek na počest 90. výročí značky slavných Meisterstück psacích potřeb. Meisterstück Heritage Collection obsahuje čtyři hodinky. Pulsograph bi-Compax chronograf generované největší provoz, ale pro naše účely, těžko můžete udělat lépe, než je věčný kalendář v oceli. Montblanc dědictví Perpetual nabízí naprosto klasickou prezentaci. Případ měří 39 mm v průměru a 10.24 mm. Malé modřené ruce poskytnout kalendáře indikace. Datum se zobrazuje ve 3 hodiny, den v týdnu 9, a měsíc na 12. Na vnitřní stupnice displeje měsíce je přestupný rok cyklu je označeno modrým trojúhelníkem a červeným "4" indikuje, že přestupný rok. Fáze Měsíce, se zobrazí v okně v 6 hodin, a věk Měsíce je uveden počet dní na horním okraji tohoto okna.
Automatický-vinutí hnutí je Montblanc Ráže MB 29.15. Každý údaj kalendář má svůj vlastní vsazení tlačítko na straně pouzdra, takže každý indikace, které mají být nastaveny nezávisle. Hnutí tiká na 28,800 VPH a má 25 drahokamy. Síla rezerva je 42 hodin. Každý Montblanc Heritage Věčný kalendář hodinky se podrobí 500-hodinové zkoušce kvality Montblanc ve výrobě v Le Locle. Podle Montblanc, test ověřuje správnost sazby hodinek, jeho odolnost proti vodě, funkčnosti jednotlivých displejů, a Hodinky je "celkový výkon a robustnost." Každý hodinky, které projde testem 500 hodin je vydáno osvědčení o zkoušce. V loňském roce se na SIHH, Jaeger-LeCoultre představila svůj magisterský ultratenkých Věčný kalendář, a nadšenci omdlela, když se dozvěděli, že bude nabízen ve oceli ceněný u $ 19900. Montblanc ještě nemusí dosáhly JLC značka auru, a Montblanc věčné nenabízí displej rok čtyřmístné, ale z oceli, Montblanc věčný kalendář je ceněný na pouhých 12.800 $, což je bona fide haute horlogerie smlouvat dělá. Pro mnoho více nových hodinek SIHH 2014, klikněte zde objednat nové WatchTime E-Special: Hodinky z SIHH 2014, k dispozici pro okamžité stažení v WatchTime Shopu za pouhých $ 2.99. imitace hodinky

Write a Comment
You have to login to write a comment, please click here to login or Register here.
Comments

Name: replicahodinkycz

View Profile | PM User

About:

Back to Blog | Add to Buddy List