Skip to Content

Home » Blogs » replicahodinkycz » Escapement hodinky Recenze na Bovet Bod odůvodnění 15

Subscribe to this blog

Fri, Aug 21 2015 - 08:16 PM

Escapement hodinky Recenze na Bovet Bod odůvodnění 15

Angus Davies poskytuje in-hloubkové přezkoumání z Bovet bodu odůvodnění 15, hodinky zahájila loni Fleurier se sídlem haute Horlogerie značku založil v roce 1822 Edouard Bovet. Můžete si přečíst více z Angus na jeho Escapement Nejlepší Repliky hodinek blogu.
Uchopte novou Bovet 15. bod odůvodnění v mých rukou vedle Ženevského jezera, vzpomněl jsem si malého potěšením jsem se těšil jako malý kluk.


Stojící sousedící místní jezero, tak bych hodit kámen do vody a obdivujte jako vlnky vyzařoval směrem ven. Výsledný vzorec soustředných kruhů zdobení povrchu vody, zachycené světlo a ukázaný všechny odstíny chromatického spektra. Byla to podívaná Zjistil jsem, okouzlující jako každá vlna ochably do stavu klidu, nádherně ukazuje, jak příroda má tendenci obnovit nesoulad k harmonii.


Soustředné kruhy zdobí zadní stranu mainplate bodu odůvodnění 15, který tvoří plátno pro Bovet talentovaných řemeslníků naplnit Hodinky s životem. Kosmetický je zavedená do číselníku, nikoli s kartáčem a oleje, ale v tomto případě, nářadí a jemně provedené komponenty. Výsledný vista je magnum opus, který si zaslouží uznání prodloužený.


Côtes de Genève je povrch dekorace Zmiňuji v této pre-mimochod. Je to vzor znají mnoho obdivovatelů jemného hodinářství. Nicméně, to je použití kruhových ženevských pruhy na zadní straně hlavního mostu, obvykle skryté od pohledu na běžné hodinky, což je mimořádné. Opravdu, toto sám poskytuje pozoruhodný bod diferenciace pro tuto prestižní historické značky. Nicméně, jak jsem i nadále vysvětlovat, existuje mnoho dalších pozoruhodných atributy, které odlišují tuto hodinky jako opravdu výjimečné.


Číselník:Bovet vykonána zmíněnou Côtes de Genève do vznešeného standardu. Každé zakřivení pruh nebo vlna je krásně definován, přesto krásně hladká. Holding lupy pro oko, bude náročné pozorovatel vidět jemné linky, které diagonálně přejdou každý pruh; dokonce, hladká a peerlessly prezentovány. Jejich tvorba je nesrovnatelný, stojící svědectvím o obratných rukou, které vedly k jejich pojetí.


Off-centrum volbou, zaujatý vůči koruně, líčí hodiny a minuty. Otvor ve 3 hodiny odhaluje skákacích hodin, které dodávají informace s úžasný, ještě stručné sdělení. Zápis se dodávají s retrográdní minutovou ručičkou, obloukem ve směru hodinových ručiček nad stupnici označené arabskými číslicemi a čistými bílými tahy.


Bovet uděluje tyto hodinky s množstvím elegantních prvků. Centrální oblast mimo střed ciferníku je otevřený upravené, odhalující jemně hotových komponentů pod. Dva modřené šrouby, umístěné nad a pod ciferníku, zajistěte horní část ciferníku na hlavní desce. Zatímco je funkční, jejich forma je přesto krásná.


Umístěna na levé straně číselníku je zobrazení otevřeného pracoval-sekundová. Štíhlé vteřinovou ručičkou rozhraní s výrazným kroužek, podrobný s bílými tahy a arabskými číslicemi. Nicméně, to je centrální oblasti displeje sekund, který zatkne pozornost, s kouzlem vázající vzhledem k snailed kol otevřeně odhalil. Navíc, tato centrální oblast poskytuje uživateli s výhledem skrze hnutí, podle lehkost, která je skutečně velkolepé.


Uspořádání mimo střed ciferníku a jeho menší sourozenec, displej sekund, připomíná postavu osm ve stavu klidu. Číslovku jsou často spojeny s štěstí podle čínské společnosti, mám podezření, že to není náhoda. Vskutku, Bovet má silné historické vazby na Čínu, sahající až do roku 1818, kdy Edouard Bovet poprvé navštívil Cantona a prodala čtyři hodinky ihned po příjezdu.V horní části číselníku, oválného tvaru kartuš bydliště, s uvedením jména značky a rok Edouard Bovet založil svou společnost v Fleurier.


Pouzdro18-karátové červené zlato případ měří 42 mm v průměru. Jeho proporce se objeví dokonalé a poskytují pohodlné nošení. Přes hodinky je velmi zvláštní, je to stále velmi nositelné a skutečně vhodný pro každodenní nošení.Koruna má okouzlující výzdobu obklopující jeho formu, něco společného s mnoha Bovet hodinek. Kromě toho cabochon zdobí jeho svislé křídlo.Spodní části hodinek je zajištěn s osmi šrouby. Velký safírové sklo poskytuje širokoúhlý pohled na majestátní hnutí se sídlem v case.kopie hodinky Breitling


Obálkování hnutí, který byl předložen na vnitřní přírubě, je prohlášení, představil ve francouzském textu. To zní, "Faictes de síťového de maistres, zalijeme servir ponctuels gentilshommes, ce par quoy attestons longue valeur." To znamená, "Made rukou mistrů, aby sloužil přesný gentleman, který doložení našich základních hodnot." Prohlášení zůstává apt k tomuto dni, ale lze vysledovat až do 19. století, kdy byl poprvé vyroben Bovet Freres & Co. SAPohyb:Bovet a její sesterská společnost, Výroba Dimier 1738, jsou známé pro vytváření krásných pohybů, využívání hodně hodinářství. Nicméně, toto hnutí představuje novou etapu v historii firmy.Pohyb ruky zranění je výsledkem pět let vývojových prací, které byly zahájeny v roce 2008. Zatímco společnost vytvořila tourbillons in-house na nějakou dobu, Caliber Virtuoso II Spécialité Horlogère DIMIER 1738 (13.75-70-001-HMSR), představuje poprvé se značka udělal pohyb non-Tourbillon, zcela in-house, řemeslné každou komponentu včetně vyvážení jaře.


Nositel bude na vědomí modřené třílůžkové vteřinovou ručičkou, viditelný přes výstavní části hodinek, otáčející se v opačném směru do ruky se nachází volby straně. To je pozoruhodné, protože oba mají stejnou osu. Know-how je patentován a vynalézavost je chvályhodný.Další funkcí je znázorněno na pohyb je indikátor napájení rezervy. Začleněním funkce na zadní straně hodinek, rovnováha a rovnováha hlavního číselníku není ohrožena. Bovet, nikdy nepodaří optimalizovat estetiku každý prvek tohoto hodinek.Spirála ve tvaru motiv zdobí sudu kryt hnací síly, odborně provedené a nádherně rafinované. Hnutí má jediný barel dodávající předepsanou rezervu chodu 5 dnů. Frekvence pohybu je 21.600 VPH (3Hz).Nicméně, to je finissage což je aspekt, Zjistil jsem zvláště atraktivní. Zkosený mosty svítí na svých úhlových profilů. Kola na otevřeně zveřejňovaných soukolí mají dokonalý kruhový kresbu. Zatímco několik mostů zdobí hnutí, zakřivené linie Côtes de Genève motivem zobrazeny na každém, dokonale sladit.Bovet vytvořila hnutí puristickou to, vyrobenou bezvadný standard.Závěrečné poznámky:Některé mechanické hodinky, zatímco představovat atraktivní zevnějšek, často začlenit spíše obyčejný pohyb, skrytý. Průvodní formálně pravomoci kompletní funkce hodinek, ale s absencí fines.Bovet zjevně nesouhlasí s tímto étosu. Číselník, pouzdro a pohyb podíl rovný estetický význam. Neexistuje zřejmé kompromis. Každý aspekt tohoto hodinek se destiluje do puntičkářský standardu.Jak jsem se stal ztratil v moři soustředných kruhů, které zdobí četné povrchy tyto hodinky, jsem opět připomněl mého mládí a optimismus jsem vystavovala jako malý kluk. Sním o dni, kdy vyvrcholení mé profesionální kariéry, může být označena vlastnictví chronometru, jako je tato, se její soustředné vytáčí udělení dokonalou harmonii, evidentní z každého úhlu pohledu.Technické specifikace:Model: Bovet bod odůvodnění 15Reference: DTR15-42RG-000-W1-01Případ: 18-karátové červené zlato; průměr 42,00 mm; výška 12,80 mm; odolný proti vodě do 3 bar (30 m); safírové sklo na přední a spodní části hodinek.Funkce: Jumping hodin; retrográdní minuty; Seconds klec (koaxiální reverzní sekundy-ruka), napájení rezerva indikátor.Pohyb: Caliber Virtuoso II Spécialité Horlogère DIMIER 1.738 (13.75-70-001-HMSR), ručně vinuté hnutí; Frekvence 21600 VPH (3 Hz); 41 šperky; rezerva chodu 5 dní.Řemínek: černá aligátoří kůže dodáván na 18-ti karátového červeného zlata pin sponouLimited Edition: 60 ks v 18-ti karátového červeného zlata. K dispozici také v 18-karátového bílého zlata

Write a Comment
You have to login to write a comment, please click here to login or Register here.
Comments

Name: replicahodinkycz

View Profile | PM User

About:

Back to Blog | Add to Buddy List